כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

ראשי תעשיית ההייטק התאספו לכנס רעננה השני למדיניות ההייטק הלאומית

25/06/2008

אמש התקיים כנס רעננה השני למדיניות ההייטק הלאומית. השנה יצאו ראשי תעשיית ההייטק בקריאה כי מנוע הצמיחה של כלכלת ישראל בסכנה, וכי יש להקדים ולהוציא לפועל תכנית רב שנתית, אשר תעסוק בנושאים המהותיים לתעשיות עתירות הידע בישראל, במטרה לתכנן את העתיד ולהקדים תרופה למכה.

בכדי לגבש את התכנית המתאימה, יזמו ראשי התעשייה את כנס רעננה, אשר מתקיים זו השנה השנייה, במסגרתו יתקיימו דיונים מעמיקים בנושאים המעצבים את תעשיית ההייטק הישראלית, כולל טכנולוגיות, חינוך, מקורות מימון ובריחת מוחות.

בין ראשי תעשיית ההייטק והאישים שלקחו חלק בכנס: ברוך גינדין- מנכ"ל גרטנר המזרח התיכון; ח"כ עוזי לנדאו; ד"ר אלי אופר-  המדען הראשי במשרד התמ"ת; ד"ר שוקי גלייטמן- מנהל קרן פלטינום; שלמה גרדמן- יו"ר כנס רעננה, מנכ"ל איי. אס. ג'י בע"מ; אלוף (במיל.) אליעזר שקדי- מפקד חיל האוויר לשעבר; דן וילנסקי-  יו"ר אפלייד מאטיראלס; נחום חופרי -ראש עיריית רעננה; פרופ' אילן חת – נשיא מכון ויצמן לשעבר; ח"כ מלי פולישוק-בלוך; ד"ר גיורא ירון – יו"ר אקסנט; אורי בן ארי- מייסד ויו"ר קרן אתנה  ועוד.

אודות כנס רעננה

כנס רעננה למדיניות ההייטק הלאומית, הינו הכנס הלאומי השני אשר יעסוק בהרחבה בדמותה ובעתידה של התעשייה עתירת הידע בישראל.

הכנס התקיים אמש ב- 24 ביוני 2008 בין השעות 8:00- 22:00, במשכן למוסיקה ואומנויות, קריית החינוך ע"ש רבין ברעננה, והוא מיועד להתוות את המדיניות הלאומית בתחומי הטכנולוגיה, החינוך והמימון במטרה לשמר ולפתח את יתרונה היחסי של ישראל בזירה הגלובלית.

כנס רעננה, מביא אל שולחן דיונים משותף את ראשי תעשיית ההייטק והמשק, בכירי המערכת הפיננסית, האקדמיה והממשל, במטרה להבטיח את יתרונותיה היחסיים של ישראל ולמצות את פוטנציאל הצמיחה הטמון בהון האנושי ובתשתיות המדעיות, והטכנולוגיות הקיימות בישראל. כנס רעננה נטל על עצמו לבחון את הסכנות למעמדה הייחודי של ישראל בתחום תעשיות העילית ואת יכולתה להמשיך ולהוביל לאורך ימים, נוכח התמורות האדירות במזרח אירופה ומזרח אסיה.
לאתר הכנס: http://raanana-conference.org.il/home/index.html

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.