כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

מטריקס ו- EMC מקימות את מרכז הפתרונות הראשון בישראל של EMC

26/06/2008

בהקמת מרכז הפתרונות (Solution Center) הושקע כחצי מיליון דולר

במרכז הפתרונות ניתן לבצע סימולציות המדמות סביבות מיחשוב קיימות או מתוכננות ייחודיות, וכך לקבל תמונה אמיתית על ביצועים בטרם רכישה ויישום של פתרונות חדשים.

חברת EMC, המובילה בפתרונות לתשתיות מידע וחברת מטריקס, חברת שירותי ה- IT המובילה בישראל, הכריזו על הקמת מרכז הפתרונות (Solution Center) הראשון בישראל של חברת EMC. בהקמת מרכז הפתרונות (Solution Center) הושקע סכום של כחצי מיליון דולר. ההשקה של מרכז הפתרונות בשיתוף עם מטריקס מהווה כלי חיוני ללקוחות פוטנציאליים וקיימים המבקשים לראות כיצד הפתרון של EMC יפעל בסביבת המחשוב שלהם.

לרגל השקת המרכז בחטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס בעיר אזור, הגיעו לישראל מנהלים בכירים מחברת EMC העולמית, בהם: פרדריק דוסאר סגן נשיא ומנהל איזור דרום אירופה, מזרח התיכון ואפריקה; ניקולא לבלנק, מנהל שותפים ב-EMEA South; פיטר יארווד, מנהל מכירות במרכזי פתרונות ב-EMEA וכריס דוונס, מנהל פרויקטים במרכזי פתרונות
ב-EMEA.

מרכז הפתרונות יאפשר ללקוחות לבצע סימולציה המדמה סביבת מיחשוב מתוכננת או קיימת, על מנת לספק מדדים אמיתיים לתפקוד יישומים ותשתיות. מטריקס ו- EMC ישתמשו במרכז גם לקיום סמינרים, הדגמות של פתרונות, הדרכות, סדנאות ועדכונים ללקוחות EMC. בנוסף, יערכו במרכז הדגמות בזמן אמת של חומרה ותוכנה, מבחני ביצועים ותכנון הגירה לפתרונות IT דינאמיים שפותחו יחד עם EMC ומיקרוסופט.

מעתה, יוכלו לקוחות מטריקס הבוחנים מערכות אחסון, גיבוי והתאוששות מאסון של EMC, לבצע סימולציה לפעילות המערכות בסביבה הארגונית הקיימת שלהם, בטרם קבלת החלטה על  רכישה או עדכון של מערכת חדשה. בכוונת מטריקס להציע ללקוחותיה בנוסף מגוון רחב של סימולציות לבחינת תפקוד של מגוון יישומים שמציעה החברה בסביבת המערכות של EMC. בין היישומים הללו נכללים פתרונות דוגמת: מערכת Dynamics CRM של מיקרוסופט, מערכת AX ERP של מיקרוסופט, מערכת Peoplesoft CRM, מערכת ה- ERP תפנית של מטריקס, יישומים לתחום הפיננסים, פתרונות וירטואליזציה, אבטחת מידע ועוד.

ליאור פוני, מנהל שותפים עסקיים, EMC ישראל: "המטרה העיקרית בהקמת המרכז היא להראות ללקוחותינו הקיימים והפוטנציאליים, כיצד ניתן בקלות וביעילות להסב ולבסס את כל סביבת המחשוב שלהם על מערכות ופתרונות EMC. אנו מסוגלים לספק לכל ארגון, בכל גודל, את הערך המירבי להשקעתו בהיבט המוצרים והשירותים בתחום ניהול המידע בארגון. מרכז הפתרונות החדש מפגין את העוצמה של EMC בשוק, על מכלול הידע המקצועי והמומחיות שצברה החברה בתחום ניהול המידע מקצה לקצה, בין על ידי פעילות מחקר ופיתוח ובין על ידי רכישות שביצעה במהלך השנים, בין היתר בתחומי הוירטואליזציה, ניהול התוכן ואבטחת המידע. אנו מאמינים, כי מרכז הפתרונות ימחיש ביתר קלות ללקוח כי מדובר בהשקעה משתלמת – בהיבטי תחזוקה, יעילות והחזר ההשקעה".

ראם מורד, מנהל תחום אחסון, גיבוי והתאוששות מאסון, מטריקס: "ה- Solution Center שאנו מקימים היום ישמש כמקום היחיד בו לקוחות, מארגונים גדולים ועד סטארט אפים המפתחים פתרונות, יכולים להתנסות ולבחון מערכות שהם רוצים ליישם בצורה אמיתית בארכיטקטורה שהם בוחנים. מדובר בהרחבה של סל השירותים של מטריקס ודוגמא לכלי נוסף שמספקת מטריקס ללקוחותיה, אשר יסייע להבין טוב יותר את הערך המוסף של מערכות המידע בטרם התחלת פרוייקט יישום".

בתמונה מימין לשמאל:

מוטי גוטמן - מנכ"ל מטריקס; שרה פאר - מנהלת חטיבת אינטגרציה ותשתיות במטריקס, פרדריק דוסאר סגן נשיא ומנהל איזור דרום אירופה, מזרח התיכון ואפריקה; - יוסי פיקל -מנהל איזור מזרח אגן ים התיכון ודרום אפריקה, EMC.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.