כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

אל על הטמיעה מערכת SSL-VPN של ג'וניפר נטוורקס לאבטחת גישה מרחוק

26/06/2008

אל על הטמיעה מערך אבטחת גישה מרחוק SSL-VPN מסוג 4000SA של חברת ג'וניפר נטוורקס. המערכת מאפשרת לספקים חיצוניים ואנשי תשתיות המחשוב של אל על  גישה מאובטחת לצרכי תמיכה מרחוק. הפתרונות נרכשו באמצעות חברת REL מפיצת ג'וניפר בישראל.היקף הפרויקט מוערך בעשרות אלפי שקלים.

הפתרון שהוטמע מאפשר פעילויות תפקודיות  חדשות כדוגמת: הצפנה של תווך התקשורת, ביטול הצורך בהתקנת client בתחנה, מניעת גישה ישירה לרשת, אכיפת גישה למערכות מורשות בלבד, זיהוי token ואף אפשרות לאכיפת מדיניות בתחנות הקצה.

עידית ישראלי, מנהלת יחידת אבטחת מידע באל על, מסבירה: "לאחר שעלה הצורך בשדרוג המערך הנותן מענה מאובטח לגישת ספקים ותומכים ,הוחלט להטמיע את הפתרון של ג'וניפר. זאת בהתבסס על יכולתה לעמוד בדרישות גבוהות של אבטחת מידע המצופות מחברה שחורטת על דגלה את סמל הבטיחות והאיכות, בד בבד עם ביצועים וטכנולוגיה מתקדמת".

דודי אילן, מנכ"ל ג'וניפר ישראל, אומר: "מערכות ה- SSL VPN של ג'וניפר מוטמעות בארגונים רבים הדורשים ומחוייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע . הפתרון שהוטמע באל על נותן מענה ברמת אבטחה גבוהה יותר לנושא בקרת הגישה למשתמשים המתחברים לרשת באמצעות ה-WEB מבלי להתפשר על הצרכים הטכנולוגיים ונוחות השימוש".

עוד הוסיף אילן, כי: "צוות אבטחת המידע של אל על בראשותם של איציק כהן ועידית ישראלי שם דגש מרכזי על אבטחת המשתמש המתחבר לרשת של אל על ובחרו בפתרון של ג'וניפר כדי לא להתפשר על מהירות תגובה למשתמש ונוחות השימוש".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.