כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

חצי שנה לאחר הרכישה - Onaro הישראלית משתלבת ב- NetApp

26/06/2008

NetApp  הכריזה כי  מערך המכירות והשירות הגלובלי שלה תומך מעתה בפתרונות SANscreen של Onaro ברחבי העולם

NetApp הכריזה כי חבילת המוצרים SANscreen®, אשר פותחה על ידי Onaro הישראלית זמינה מעתה באמצעות מערך המכירות הגלובלית ובאמצעות השותפים העסקיים של NetApp ברחבי העולם.  בנוסף לכך ייהנו הלקוחות הקיימים של SANscreen – למעלה מ-100 במספר – מארגון התמיכה העולמי של NetApp, הפועל 24x7.  Onaro הישראלית, אשר פיתחה תוכנה המאפשרת לארגונים לנהל את האחסון תוך השגת זמינות נתונים ברמה הגבוהה ביותר בשבריר של העלויות התפעוליות הרגילות, נרכשה בחודש ינואר 2008 על ידי NetApp.

חבילת המוצרים SANscreen היא חבילה עטורת פרסים שמובילה תהליך אוטומטי להעברת נתונים ממרכז הנתונים אל מערך האחסון באמצעות תצוגות רמת השירות ההטרוגניות וניטור בזמן אמת, של סביבת האחסון.  SANscreen מאפשרת ללקוחות לנהל את האחסון כשירות IT מקצה-לקצה במלוא מובן המילה. יכולת זו מצמצמת את העלויות והתפעול השוטף ומשפרת את איכות השירות של יישומים בסביבת האחסון. זאת ועוד: המידע המעשי אודות רמת השירות שמספקת המערכת ניתן למינוף על ידי צוותי האחסון ועל ידי משתמשי אחסון שאינם אנשים טכניים גם יחד; כך מאפשרת החבילה SANscreen שילוב יעיל של האחסון בשרשרת המלאה של אספקת שירותי IT. 

חבילת המוצרים SANscreen כוללת את Service Insight‏, Service Assurance‏, Application Insight‏, Replication Assurance‏, Capacity Manager‏, Provisioning Manager‏ ו-VM Insight. מוקדם יותר השנה זכה SANscreen Application Insight בעיטור הברונזה בקטגוריה Storage Software Mangement מטעם המגזין Storage – פרסי SearchStorage.com "2007 Products of the Year".   החבילה SANscreen נמצאת עתה בסביבות ייצור בלמעלה מ-30% מ-50 חברות Fortune, לרבות הקמעונאי הגדול בעולם, חברה מתעשיית הבידור, בנק מסחרי וחברה לביטוח בריאות. לקוחות הרחיבו את SANscreen בהצלחה כך שתתאים לסביבות הכוללות 500 עד למעלה מ-70,000 פורטים.

"בשלושת החודשים האחרונים עסקנו בשילוב SANscreen עם פעילויות המוצרים של NetApp®", אומר פטריק רוג'רס, סמנכ"ל שיווק הפתרונות של NetApp. "כעת, משהשילוב הושלם, אנו מסוגלים לספק את היכולות של SANscreen ללקוחות רבים יותר ברחבי העולם באמצעות ערוצי המכירות העולמיים שלנו.  לקוחות SANscreen אף יוכלו כעת ליהנות מתשתית התמיכה הנרחבת של NetApp".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.