כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

SAS ו- MalamTeam Training יציעו תוכנית ייחודית להכשרת Business Analyst

2/07/2008

התוכנית החדשה נועדה לענות על הצורך ההולך וגדל של הארגונים לאיש מקצוע בעל ראייה הוליסטית המשלבת יכולות סטטיסטיות וניתוח בכלים אנליטיים יחד עם הבנה עסקית; התוכנית תקנה לבוגריה תעודת הסמכה מטעם SAS ומציעה שני מסלולי התמחות: אנליסט שיווקי או אנליסט כלכלי

MalamTeam Training Center, מקבוצת MalamTeam, המרכז להכשרה טכנולוגית ניהולית בשיתוף מיה מחשבים, נציגתה הבלעדית בישראל של חברת SAS, מובילה עולמית בפתרונות BI, מכריזים על מסלול ייחודי וראשון מסוגו בשוק להכשרת מומחי Business Analyst. התכנית מיועדת למנהלים ויועצים, אנליסטים העובדים בתחום ואף לסטודנטים מתחומים רלוונטיים כחלק מהכשרתם המקצועית.

לדברי איתן צוויג, מנהל תחום Professional Services והדרכה בחברת מיה מחשבים "עם הגידול ההולך ומתרחב בשימוש בכלי BI בארגונים עסקיים נוצר צורך באנשי מקצוע בעלי ראייה הוליסטית המשלבים הבנה עסקית וכלכלית יחד עם ידע אנליטי ויכולת ליישם כלי BI מתקדמים. המקצועיות והידע של SAS בשיתוף עם המוניטין של מרכז ההסמכה  MalamTeam Training בכל הקשור להדרכה טכנולוגית מאפשרים לנו להציע למקצועי תעשיית ה – IT מסלול חדש וייעודי המכשיר את המשתתפים לאתגרים העסקיים בשוק." 

התכנית שעתידה להיפתח בספטמבר 2008 כוללת 14 מפגשים, ומתחילה בהיכרות מלאה עם כלי SAS למשתמשים אנליסטים. בהמשך התכנית יתקדמו המשתתפים להתמחות במסלול אנליסט שיווקי או מסלול אנליסט כלכלי. בוגרי התכנית יקבלו תעודה של SAS – SAS Business Analysts Certificate, וכן עותק פרטי של SAS Learning Edition. בין התכנים השונים הנלמדים בקורס- עיבוד נתונים בסיסי, כריית מידע, אינטגרציה בין שיטות עבודה וידע עסקי, תהליכי ניתוח שונים ועוד.

אמיר פישמן, מנכ"ל חטיבת ההדרכה של קבוצת MalamTeam, מסר כי "אנו, כמרכז הכשרות טכנולוגיות, שמחים להציע לתלמידנו מסלול חדש ומעשי אשר מכשיר את המשתתפים לעבודה אנליטית בארגונים וחברות. המסלול החדש מאפשר לתלמידים לפתח חשיבה אנליטית שתאפשר לתרגם שאלות עסקיות לבעיות כמותיות מדידות ולהכיר כלים ושיטות מתקדמות לעיבוד נתונים אשר הופכים להכרחיים כיום בכל ארגון עסקי המתמודד עם תנאי תחרות. אנו רואים במיה מחשבים שותף מקצועי ומוביל בתחום זה, אשר מומחיו יסייעו לנו לקדם את הרעיון ולהוציא אותו אל הפועל באופן התואם את דרישות השוק".

דרישות הסף להשתתפות בקורס הן תואר ראשון בתחום רלוונטי (כלכלה, מנהל עסקים, סטטיסטיקה, מדעי המחשב), הכרות בסיסית עם סטטיסטיקה (ברמת קורס בסיסי בתואר ראשון באוניברסיטה) ועם בסיסי נתונים.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.