כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

חברת We! שידרגה את תשתיות האחסון והגיבוי של חברת ICQ ישראל למערכת N Series של יבמ

2/07/2008

המערכת החדשה תשולב במערך הוירטואליזציה מבוסס VMware שהוקם ב- ICQ ישראל לפני מספר חודשים. 

חברת We!, מקבוצת חילן-טק, אחת מחברות הייעוץ והאינטגרציה המובילות בישראל בתחום ה- IT, השלימה פרוייקט לשדרוג תשתיות האחסון של חברת ICQ על בסיס מערכת N Series של יבמ. המערכת החדשה תשולב במערך הוירטואליזציה מבוסס VMware שהוקם ב- ICQ לפני מספר חודשים והיא תשמש בנוסף לאחסון וגיבוי בסיס נתונים של SQL SERVER. ההיקף הכספי של הפרויקט לא אושר לפרסום.

מערכת האחסון החדשנית מבוססת טכנולוגיית NetApp שהותקנה ב- ICQ מאפשרת, בין היתר, לשכפל כרכי מידע שלמים בהיקף של טרה-בייט במספר שניות בלבד ובחיסכון של 90% בשטח האיחסון הודות לרכיב ה- FlexClone שהותקן כחלק מהפתרון. בנוסף, רכיב Snap Manager for SQL Server מאפשר לגבות בסיסי נתונים גדולים במספר שניות בלבד באמצעות  צילום SnapShot בנקודת זמן מסויימת.

לדברי רון הררי, סמנכ"ל אופרציה ורשת ב- ICQ, "לאור הגידול המתמיד בהיקפי הנתונים בחברה,  פנתה ICQ ל-WE על מנת להבטיח זמינות ונגישות גבוהות לנתונים בזמן אמת, באמצעות פתרון אחסון מרכזי הנותן מענה למרבית צרכי החברה בתחומי השמירה והנגישות למידע.  מערכת IBM N Series נבחרה בשל הביצועים הגבוהים שהיא מספקת לצד פונקציונליות רחבה הכוללת בין היתר יכולת להעתיק נתונים לאתר מרוחק לצרכי גיבוי וכלי ניהול ובקרה טובים ביותר. הפתרון מספק לנו את יחס העלות / תועלת הטוב ביותר".

ואדים סולובי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של חברת We!,  אמר: "מוצרי האחסון מסדרת IBM System Storage N Series  מתוכננים על מנת לספק את מיטב פתרונות האחסון הקשורים לרשת בסביבות הנדרשות לתמוך באחסון מידע קריטי, בסביבה בעלת זמינות גבוהה ורמת אבטחה מרבית. מוצרי הסדרה מציעים מגוון רחב של יכולות התקשרות לרשת ובאמצעותה אל מבחר מערכות שרתים ולקוחות, תוך שימוש בריבוי פרוטוקולים לגישה ולניהול קבצים.

סולובי הוסיף: "חברת We! היא שותפה בכירה (TIER 1 Premier Partner) של חברת IBM בתחום של איחוד שרתים ומערכות אחסון וגיבוי מידע חכמות. לחברה ניסיון של למעלה מ- 250 פרויקטים מתקדמים בתחומים אלו בישראל".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.