כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

קיידנס השיקה מערך נרחב של יכולות חדשות בתכנון מעגלים משולבים בהתאמה לצורכי הלקוח

2/07/2008

פלטפורמת Virtuoso Custom Design מספקת ביצועים משופרים ופתרונות ליכולת ייצור בו-זמנית

קיידנס דיזיין סיסטמס, מובילה עולמית בתעשיית ה-EDA (Electronic Design Automation), בפיתוח כלי תוכנה, מתודולוגיות ושירותים לייצור שבבים עבור תעשיית המוליכים למחצה, הכריזה על מערך נרחב של יכולות חדשות בתכנון מעגלים משולבים בהתאמה לצורכי הלקוח. היכולות החדשות יסייעו ליצרניות השבבים להאיץ את הייצור בהיקפים גבוהים של תכנונים גדולים ומורכבים, במיוחד בצמתי התהליך המתקדמים של 65 ננומטר ומטה. השיפורים המוכחים בייצור שהוכנסו בחבילת ה-Virtuoso® מחזקים עוד יותר את הגישה ההוליסטית שקיידנס נוקטת כדי לצמצם את הסיכונים ולשפר את יכולת הייצור, תוך התמודדות עם שינויים בממדים ובמורכבות.

שדרוגים חשובים לפלטפורמת התכנון המיוחד, ה- Cadence Virtuoso, שיסופקו עם המהדורות החדשות, מספקים אינטגרציה הדוקה יותר של יכולת ייצור, ניתוח פרזיטי משופר, וכלי סימולציה מהירים יותר לאימות יעיל ומדויק של תכנונים מורכבים. התכונות החדשות הללו עוזרות להתמודד הן עם האתגרים הקיימים והן עם האתגרים העתידיים של חברות המתכננות מוליכים למחצה בתחום הפיתוח, היישום הפיסי, האימות והייצור של שבבים מורכבים בצמתי תהליך מתקדמים.

בצמתי התהליך המתקדמים גדלה עוד יותר השפעתם של שינויי תהליך ושל פרזיטים, וזה מאלץ את המתכננים להריץ סימולציות הנמשכות יותר מיום שלם כדי לאמת את התכנונים שלהם לקראת הסיליקון.  ה-Virtuoso Spectre® Circuit Simulator בעל טכנולוגיית הטורבו החדשה, הזמין כעת, מיועד עבור התכנונים האנלוגיים ותכנוני האותות המעורבים המאתגרים ביותר הכוללים פרזיטים מרובים. הכלי מאיץ את הסימולציה פי עשרה או פי עשרים, ומקצר את זמני הסימולציה מכמה ימים לשעות ספורות בלבד. הגרסה החדשה של הסימולטור כוללת גם טכניקות הקבלה (פרלליזציה) המאיצות את הסימולציות עוד יותר על פלטפורמות חומרה פופולריות בעלות כמה ליבות. השימוש בתכונות החדשות האלה מאפשר למתכננים להשיג דיוק של SPICE עם מודל שימוש מיועל, ובכך לשפר את אמינות התכנון ולקצר את הזמן עד לייצור בהיקפים גבוהים. כאשר משתמשים בשיפורים הללו ב- Virtuoso Analog Design Environment GXL ניתן לאתר בעיות של פרזיטים ולהתגבר עליהן בשלבים מוקדמים בתכנון, במקום בשלבים המאוחרים יותר שבהם התיקונים תמיד יקרים יותר.

גרסת ה-IC 6.1.3 החדשה של פלטפורמת התכנון המיוחד Virtuoso - הפתרון המוביל בתעשייה לתכנון אנלוגי ולתכנון אותות מעורבים - מייצגת שדרוג משמעותי בטכנולוגיה ותהיה זמינה בשוק ברבעון השלישי של 2008. היכולות החדשות כוללות אפשרות של מודעות לייצור ותכנון בו-זמניים לשיפור התפוקה. הפלטפורמה המשודרגת, המשולבת באופן הדוק עם טכנולוגיית ה- Cadence Multi-Mode Simulation במהדורת ה-MMSIM 7.0, מספקת מרכוז תכנון ומיטוב תפוקה עם שיפור ביצועים, וכל זאת באמצעות טכנולוגיית המיטוב של קיידנס (המקומית והעולמית).

טכנולוגיית ה-Cadence Express Pcells החדשה מצמצמת את מניפולציות התכנון בשיעור של עד פי עשרה בהשוואה לשיטות המסורתיות.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.