כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

קורפל-טל מקבוצת One1 תספק שירותי אחזקת מערכות מחשוב למשתמשי מערכת ההפצה הגלובלית טרוולפורט

2/07/2008

שווי העסקה: 700,000 ש"ח

חברת המחשוב קורפל-טל מקבוצת One1, חתמה על הסכם עם טרוולפורט, חברה גלובלית העוסקת בהפצה בתחום הנסיעות ומחזיקה בין השאר במערכת ההפצה הגלובלית וורלדספאן, לאחזקת מערכות ממוחשבות להזמנת כרטיסי טיסה ושרותי תיירות נוספים. מדובר באחזקה של כאלף מערכות במסגרת עסקה ששווייה 700,000 ₪.
 
שירותי האחזקה של המערכות הממוחשבות יינתנו 24 שעות ביממה ויכללו תמיכה מלאה בקישוריות התוכנה, תפעול שוטף, חיבורי תקשורת לחו"ל, הדפסות והפקת כרטיסי טיסה. המערכות מותקנות אצל סוכני נסיעות המנויים על  שירותיה של החברה העולמית, וכן אצל עובדי סניף החברה בישראל.

לדברי יובל טל, מנכ"ל חברת קורפל-טל: "עד לא מכבר היינו ספקי השירות של חברת וורלדספאן בישראל. במרכז ההסכם עמדו מדפסות לכרטוס כרטיסי טיסה מנייר להן נתנו שירות בכל רחבי הארץ ואף בשטחים המוחזקים. כידוע, כרטיסי הנייר עברו מן העולם ואינם עוד בשימוש כאן. עתה, משפג גם ההסכם המקורי, בא החוזה החדש שנחתם עם הענק הבינ"ל ומבטיח אחזקת המערכות המתקדמות יותר ובמתכונת חדשה מכל ההיבטים" טל הוסיף ואמר כי "להסכם חשיבות רבה להתרחבות ולצמיחה של קורפל טל".

לדברי יעקב קופילביץ, מנכ"ל טררולפורט -ישראל: "אנחנו שמחים שההסכם התאפשר ואנחנו בטוחים כי הרחבת השרות הטכני, תוך שימוש בצוות המקצועי והמוערך של קורפל-טל, ישפרו משמעותית את איכות השרות שטרוולפורט מציעה ללקוחותיה."  

אודות קורפל טל

קורפל-טל הנה חברת בת של קבוצת ONE1, מהגדולות והמובילות בתעשיית המחשוב בישראל. החברה נותנת שירותי מחשוב לרוב ענף התיירות והנסיעות בישראל. החברה נוסדה ב-1996 ולפני יותר משנתיים נרכשה ע"י הקבוצה הציבורית הגדולה, במטרה לשמש תשתית שירות וידע לקבוצת הלקוחות הקטנים והבינוניים (SMB), בתחום המחשוב.

אודות One1

One1 נמנית על חמש חברות שירותי ה- IT המובילות בישראל, עם הכנסה שנתית של למעלה מחצי מיליארד ₪.  One1מעסיקה כ- 1,300 עובדים ומספקת ללמעלה מ- 1,000 לקוחות בישראל וברחבי העולם, שירות אישי ומקצועי המשלב תכנון והטמעה של פתרונות בתחומי התוכנה והתשתיות, תוך מתן ביטוי לתפישת החברה כ- One Stop Shop.

One1 הינה החברה המובילה בישראל בתחומי ERP, CRM, BI ו- SOA. בנוסף לכך, החברה מתמחה בפתרונות אחזור מידע, אבטחת מידע והמשכיות עסקית, ומספקת ללקוחותיה מענה במודל Offshore ובאמצעות יועצים. כמו כן, משווקת One1 מוצרי תוכנה וחומרה בינלאומיים וכך מציעה ללקוחותיה פתרונות מקצה לקצה.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.