כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

חברת OTI זכתה בחוזה בשווי מוערך של שני מיליון דולר לשדרוג מערכת רישום הבוחרים ולהנפקת כרטיסי בוחר ביומטרים באחת ממדינות אפריקה

3/07/2008

המערכת של OTI לזיהוי בוחרים המבוססת על פלטפורמת Magna™ לניהול ציבור הבוחרים והמועמדים נועדה להבטחת העיקרון לפיו "בוחר  אחד – קול אחד"

חברת On Track Innovations Ltd) OTI) (נאסד"ק OTIV), מובילה עולמית בתחום פיתוח וייצור טכנולוגיות כרטיסים חכמים המבוססים על מיקרו-מעבדים ללא מגע, המיועדים למערכות תשתית שונות כגון: מערכות לביטחון לאומי, חניה, תשלומים, תשלומי דלק, דרכונים אלקטרוניים ואפליקציות נוספות, הכריזה היום כי חתמה על חוזה עם ועדת הבחירות המרכזית באחת ממדינות אפריקה. מהות החוזה היא שדרוג מערכת רישום הבוחרים כך שתכלול כרטיסי בוחר הכוללים זיהוי ביומטרי. ערך החוזה הוא למעלה משני מיליון דולרים, כאשר הצפי הוא למימוש למעלה ממיליון דולרים עוד ב- 2008.

מטרות הפרויקט הן לודא ולאמת את זהותו של הבוחר, לזהות ולמנוע כפל הצבעות ולהנפיק כרטיס בוחר חדש בעל מאפייני אבטחה מתקדמים. השימוש במערכת יחל בבחירות הקרובות ויבטיח "בוחר אחד - קול אחד".

כחלק מהחוזה שנחתם, OTI תספק פיתרון מקיף וכולל, המבוסס על פלטפורמתMagna™ לרישום זהות הבוחרים. המערכת מספקת פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ורישום בוחרים ומועמדים, טיפול בערעורים וכן מספקת כרטיסי בוחר ביומטרים מאובטחים לכל אזרחי המדינה בעלי זכות בחירה. במסגרת הפרוייקט תספק OTI תחנות רישום ניידות ותשלב מערכת ביומטרית אוטומטית לזיהוי טביעות אצבע (AFIS).

הפתרון של OTI תומך בתקשורת הן במצב מקוון והן אוף-ליין, ובכך מאפשרת לכל אזרח, בין אם הוא מתגורר בעיר או בכפר, להצביע בבחירות, ללא קשר לתשתית התקשורתית באיזור מגוריו. הפתרון תוכנן לספק אבטחה ודיוק מקסימליים בזהות הבוחר, תוך היותו ידידותי למשתמש.

עודד בשן, יו"ר ומנכ"ל OTI, מוסר כי: "מערכתMagna™  של OTI, מציגה את הטווח הנרחב של הפתרונות שמציעה החברה, כאשר הכרטיס לזיהוי הבוחר הוא ההתפתחות הטבעית לתעודות הזהות החכמות והדרכונים האלקטרונים. הפתרון הכולל של OTI המבוסס על מערכת ה-Magna™, בשילוב משאבי הידע והנסיון הבלתי נדלים של החברה, מעניק למדינות נגישות נוחה, יעילה ומשתלמת ליישום זיהוי ואימות מאובטחים, על פי צרכיהן וכל זאת, ללא קשר לגודל המדינה או לתשתית התקשורתית הקיימת בה". 

מר  בשן המשיך ואמר: "פרויקט זה הוא דוגמה נוספת ליכולת של החברה לשלב בין טכנולוגיות, מוצרים ויכולות של OTI המשלימים אחד את השני, לבין אלו שרכשנו מ- SuperCom לפני כשנה וחצי."

אודותOTI:

חברת OTI (נאסד"ק OTIV), נוסדה בשנת 1990, מתכננת, מפתחת ומשווקת כרטיסים חכמים המופעלים ללא מגע, המבוססים על מעבדים זעירים העונים על צרכים במגוון רחב של שווקים. יישומים שפותחו על ידי החברה כוללים מערכות מייקרופיימנט (Micropayment), תחבורה ציבורית, חניה, מערכות תשלום דלק, מועדוני לקוחות, תעודות זהות חכמות דרכונים אלקטרונים ומערכות לביטחון לאומי. ל-OTI רשת של סניפים בינלאומיים לשיווק ולמתן תמיכה למוצריה, החברה הוכתרה כחברת השנה מטעם Frost & Sullivan בתחום של כרטיסים חכמים, לשנת 2005 ושנת 2006. 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.