כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

אומניטק שדרגה את מערך המחשוב בעיריית ראש העין

3/07/2008

עלות הפרויקט: מעל מיליון שקל

אומניטק, המובילה באינטגרצית פתרונות מחשוב, חומרה, תוכנה וניהול פרויקטי IT כוללים לעסקים קטנים ובינוניים (SMB) ולשוק הארגוני, סיימה בהצלחה את פרויקט שדרוג מערך המחשוב  בעיריית ראש העין, שעלותו מסתכמת ביותר ממיליון שקל.

מטרת הפרויקט הייתה, לשפר את תשתיות הרשת וליצור סביבה אחידה לתפעול, בקרה ושליטה במערכות המחשוב של הארגון. זאת, תוך היערכות לקליטת שינויים טכנולוגיים עתידיים והשגת חיסכון משמעותי בעלויות.

במסגרת הפרויקט הוטמעו מספר מערכות, בהן: מערכת דואר אלקטרונית מבוססת Exchange 2003, מערכת Terminal Server מבוססת פתרון Citrix, פתרון אבטחת מידע מתקדם של חברת Fortigate, מערכת אחסון מרכזי תוצרת EMC , התומכת SAN ו NAS משולב Celera-NS-21  ושרתי דל  Power Edge 1950 ; מערכת גיבוי מרכזית של דל Power VaultTL 2000  בטכנולוגיות LT04Fibre Cannel מתקדמות, תחנות רזות מבית Big ומסכי LCD ''17 של חברת ויוסוניק.

פרויקט זה ממחיש את גישתOne Point Of Contact  של אומניטק. הלקוח, על פי גישה זאת, מקבל את כל צרכיו הטכנולוגיים במקום אחד: חומרה, תוכנה, מערכות הפעלה, אינטרנט, תשתיות, יישומים, ניהול שירותים ותמיכה . 

עומר עמית, מנהל אגף דל וויוסוניק באומניטק: "פרויקט זה ממצב את עיריית ראש העין כמובילה טכנולוגית בתחום המוניציפאלי בישראל. הפתרונות הטכנולוגיים, המרכזים את משאבי המחשוב, הוכיחו עצמם ברמת עלות - תועלת בכל ארגון שבו הוטמעו".

יובב יהב, מנהל מערכות מידע ומחשוב, עיריית ראש העין: "פרויקט השדרוג שביצעה אומניטק בעירייה, הותאם במיוחד עבור צרכינו, והביא לשינוי משמעותי בחזית הטכנולוגית שלה. המערכות הטכנולוגיות הרבות שהותקנו בעירייה הבטיחו לנו רמת ביצועים גבוהה, זמינות, שרידות ורמת עלות- תועלת גבוהה ביותר. הפרויקט הצעיד אותנו קדימה בהיבט אבטחת המידע, שדרוג מערכת הגיבויים,  תמיכה משופרת והדרכה טובה יותר. כל זאת, תוך שליטה אבסלוטית של מחלקת ה IT במערכות המידע והמחשוב".

אודות אומניטק

אומניטק, מקבוצת מלם-תים, היא ספקית פתרונות מחשוב, תוכנה וניהול IT כוללים לשוק ה-SMB והשוק הארגוני, מהמובילות בארץ. לחברה ניסיון של 25 שנים בתכנון ושיווק פתרונות תוכנה וחומרה, רשתות תקשורת, הדרכה, הטמעה, תמיכה, ואספקת פתרונות תחזוקת ציוד ממוחשב.

אומניטק, המעסיקה כ-300 עובדים, קשרים עסקיים עם חברות גלובליות מובילות כמו יבמ, דל, לנובו, ויוסוניק, מיקרוסופט, נובל, סיטריקס, EMC ואחרות. בנוסף, היא הנציגה הגדולה והמובילה בישראל של חברת אוטודסק ( Autodesk), וכן נציגה בלעדית של Viewsonic .

אומניטק מספקת פתרון לארכוב וניהול מסמכים דיגיטאלי במודל ASP/Local של חברת "אוצר", פתרון קופות לניהול קמעונאי בסביבת SAP Business One במודל  ASP/Local של חברת "יופיטק", שירותי אירוח (ASP) בחוות השרתים שלה והינה ספק ISP מורשה מטעם משרד התקשורת של שרותי אינטרנט מתקדמים ללקוחותיה, הכוללים חבילות אנטי וירוס, אנטי ספאם, פיירוול ועוד.  רשת "אומניטק מחשוב" שבבעלות אומניטק, פועלת בפריסה ארצית באמצעות מערך מפיצים לשוק העסקי

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.