כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

גרטנר: ברבעון הראשון של 2008 גדל היקף ההכנסות העולמיות משרתים ב-2.5%

7/07/2008

ברבעון הראשון של 2008 גדל היקף ההכנסות העולמיות משרתים ב-2.5% לעומת התקופה המקבילה אשתקד, כך על פי דו"ח עדכני של גרטנר, חברת המחקר והייעוץ המובילה בעולם לטכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT). 

בחודש מאי, הוציאה גרטנר דו"ח המראה כי ההכנסות העולמיות משרתים צמחו ב-4.3% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. יחד עם זאת, ממצאים חדשים גרמו לגרטנר לעדכן את המספרים לרבעון הראשון של 2008.

"בהתבסס על הנחיות מעודכנות וניתוח נוסף של הנתונים, תיקנו את סטטיסטיקת ההכנסות לרבעון הראשון של 2008", אמר ג'פרי היואיט, סגן נשיא למחקר בגרטנר. " בהודעה הקודמת ציינו ש-HP ו-IBM ממשיכות להתחרות על המובילות בשוק השרתים העולמי, בהיבט ההכנסות. נתון זה עדיין תקף, אך נתונים מעודכנים מראים שIBM שמרה על המקום הראשון בהכנסות משרתים ברחבי העולם ברבעון הראשון של 2008".

הנתונים הקודמים הראו ש-HP מובילה בהכנסות משרתים בעולם. הנתונים המעודכנים מראים ש- IBM הייתה אחראית ל- 29.4% מההכנסות העולמיות משרתים ברבעון הראשון של 2008.HP הייתה הספקית השנייה עם נתח שוק של 28.3% מסך ההכנסות העולמיות משרתים.

HP הייתה הספקית המובילה במשלוחי השרתים בעולם ברבעון הראשון של 2008 ונתח השוק שלה הסתכם ב-30.1% .דל חוותה צמיחה של 15.8% ברבעון. IBM צמחה ב-2.3% וסאן ב- 6.6%. פוג'יטסו/סימנס הייתה הספקית היחידה שחוותה ירידה של 2.6%.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.