כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ECO- TECHNO

נייס ביצעה פרויקט להדרכת השימוש במערכות ה-ERP שלה בקרב עובדי חברת הבת אקטימייז

7/07/2008

הפרויקט בוצע על-ידי Smart מקבוצת YANA

חברת נייס מבצעת בימים אלה פרויקט הדרכת עובדי חברת אקטימייז, אותה רכשה, לשימוש במערכות ה-ERP שלה. Smart מקבוצת YANA מבצעת  את פיתוח הלומדות לעובדי חברת הבת אקטימייז, לעבודה עם המערכות החדשות המבוססות על אורקל אפליקיישנס.

חברת Smart המתמחה בניהול ובפיתוח מערכי הדרכה במקצועות הטכנולוגיה, אשר נבחרה לאחרונה כבית ההדרכה הנוסף של Oracle בישראל, נבחרה לפיתוח וניהול תהליך ההדרכה. מערך ההדרכה מבוסס תקשורת web, כלל את מיפוי תהליכי העבודה, בניית לוח קורסים,  פיתוח חומרי ההדרכה, ביצוען של ההדרכות בפועל ובניית עזרי הטמעה. 

"אנו מתמחים בניהול של תהליכי הטמעת מערכות הקשורים ברכישות ושינויים טכנולוגיים בחברות גדולות ובמגוון תחומים. את עבודתנו בפרויקט זה ביססנו על כלי בשם UPK – Oracle User Productivity Kit. כלי חשוב זה שנרכש ע"י אורקל, מאפשר לקצר את זמני פיתוח ההדרכה ב-70%, ותומך בכל מוצרי Oracle. UPK מקליט  את פעולת המשתמש על האפליקציה ומייצר באופן אוטומטי סרטונים, שעל בסיסם ניתן לבנות מערכי שיעור ועזרי הטמעה בזמן קצר מאוד. העולם כולו נע אל עבר המגמה ההולכת וצוברת תאוצה של לימוד מרוחק. לנוכח עידן ה-Utube אנו מתאימים את עולם ההדרכה במקצועות הטכנולוגיה, אל שיטות אלו, המזרזות תהליכים, מקצרות זמני למידה ומאפשרות התמקצעות מהירה שלא הייתה קיימת עד היום".  מוסרת לימור אפיק, מנכ"לית Smart.

אודות  החברה

Smart היא בית הדרכה, המתמחה במתן פתרונות קריאטיביים בתחום הטכנולוגיה, ומהווה את אחד מבתי ההדרכה המובילים בישראל. Smart מספקת פתרון מלא, המכסה את כל הצרכים החשובים ליצירת והעברת הדרכות והטמעות טכנולוגיות: ייעוץ, פיתוח הדרכה ולמידה מתוקשבת, הטמעת מערכות מידע וקורסים טכנולוגיים.

תחומי ההתמחות הטכנולוגית של Smart מונים בין היתר: ERP,CRM , BI ומערכות ייעודיות. השילוב שבין הפתרונות השונים הופך את השירות של Smart לשירות התפור באופן מושלם לצרכיו העסקיים של הארגון.

צוות Smart מונה למעלה מ- 100 מרצים טכנולוגיים, מדריכים, מנהלי פרויקטים, יועצי הדרכה,מפתחי הדרכה ומטמיעים בתחום ההדרכה הטכנולוגית.

סמארט היא חברת בת של Yana Group. בין לקוחותינו ניתן למצוא את: טבע תעשיות פרמצבטיות, NICE Systems, מכבי שירותי בריאות,ECI Telecom , אורבוטק, עיריית ירושלים, התעשייה האווירית לישראל, רשות שדות התעופה בישראל, משרד הבטחון, חברת החשמל, דנאל משאבי אנוש, קבוצת נכסים ובניין, שירותי בריאות כללית, עריית תל-אביב-יפו, קבוצת פז, קוקה קולה ישראל, HOT מערכות תקשורת ועוד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.