כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
צרכנות פיננסית ובנקאות

לראשונה בישראל- בנק הפועלים יעניק אשראי לרכישת מערכות סולאריות ביתיות

6/07/2008

בנק הפועלים משיק מוצר אשראי לרכישת מערכות סולאריות ביתיות לייצור אנרגיה. המימון מוצע לתקופה של עד 10 שנים בריבית אטרקטיבית ומיועד ללקוחות כל הבנקים.

אורי פז, מנהל החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים, אומר: "זהו מוצר ראשון במסגרת סדרה של פתרונות פיננסיים ירוקים שאנו מתכוונים להציע. אנו רואים חשיבות רבה בתמיכתנו בהתמודדות עם סוגיית איכות הסביבה. בנוסף, אנו רואים במעבר לשימוש בתחליפי אנרגיה לדלקים המזהמים, הזדמנות עסקית לבנק הפועלים."

בשנים האחרונות חלה עליה במודעות לנושא שימור איכות הסביבה וחיסכון בצריכת אנרגיה, לצורך הפחתת פליטת גזים הפוגעים בסביבה. באחרונה פורסמו תקנות ממשלתיות המגדירות, כי חברת החשמל תשלם ללקוחות על יצור חשמל עודף (מעבר לצריכה ביתית) המועבר אליה, כתוצאה מהתקנת מערכות סולאריות ביתיות לייצור אנרגיה. תקנות אלו מעודדות התקנה של מערכות סולאריות ביתיות ככלי בעל יתרונות פיננסיים, מעבר למודעות האקולוגית, והבנק ישמח לסייע ללקוחותיו לנצל את היתרונות הגלומים בתוכנית.

לאור זאת, פיתח בנק הפועלים מוצר אשראי לטווח ארוך, שיאפשר ללקוחות לממן התקנה של מערכות סולאריות ביתיות להפקת אנרגיה. המימון, בהיקף מרבי של 110 אלף שקל, יינתן כאמור לתקופה של עד 10 שנים, באמצעות אשראי צרכני לא צמוד בריבית משתנה על בסיס ריבית הפריים.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.