כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
דין וחשבון

נדחתה בקשת עיקול נוספת שהגישה החברה בבעלות שלדון אדלסון, כנגד שותפו לחינמון "ישראלי" שלמה בן צבי וחברות נוספות שבשליטתו, על מעילה בכספים

23/06/2008

המיליארדר היהודי שלדון אדלסון, שהחזיק במחצית האחזקות בחינמון "ישראלי" טוען כי שותפו, איש העסקים שלמה בן צבי מעל בכספיו והעביר מיליוני שקלים לחברות בשליטתו.

הבקשה הוגשה על ידי חברת "ניוזקו" האמריקאית שבבעלות אדלסון ונטען בה כי בן צבי ושאר הנתבעים מעלו באמון וניצלו את העובדה ששלדון אדלסון לא היה נוכח בארץ ולא היה מעורב בניהולו השוטף של החינמון "ישראלי".

קבוצת בן צבי מיוצגת בהליך על ידי עורכי הדין איל רוזובסקי, ערן שמעוני ואלי בורשטין ממשרד "עורכי הדין צלרמאיר, פילוסוף ושות".

שלמה בן צבי מחזיק באמצעי תקשורת נוספים (עיתון "הצופה" ו"מקור ראשון") ולטענת אדלסון הסתבר שבמשך כל תקופת פעילותה של החברה, התקבולים שהתקבלו מהלקוחות שרכשו שטחי פרסום בעיתון נרשמו כהכנסה, נגנבו על ידי חברות אחרות בשליטתו של בן צבי ומעולם לא הוחזרו לחברה.

ההידרדרות במצבו של "ישראלי" החלה מאז ה"ברוגז" בין אדלסון לבן צבי, בעקבותיו עזב אדלסון את השותפות שלו עם בן צבי והחמרה נוספת הייתה כאשר הוציא אדלסון את החינמון שלו "ישראל היום", שמופץ בפריסה ארצית.

ההחלטה בבקשה לעיקול  ההחלטה בבקשה לעיקול
הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.