כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדיה שיווק ופרסום

הרשתות החברתיות ואתרי האינטרנט המובילים התגייסו למען החזרתו של גלעד שליט הביתה!!!

25/06/2008

לציון שנתיים לחטיפת גלעד שליט מעל 100,000 גולשים כבר החליפו את תמונתם האישית בתמונתו של גלעד שליט עם הכיתוב "גם אני מחכה לגלעד"

הרשתות החברתיות ואתרי האינטרנט המובילים התגייסו למען החזרתו של גלעד שליט הביתה. מעל 100,000 גולשים כבר החליפו את תמונתם האישית בתמונתו של גלעד שליט עם הכיתוב "גם אני מחכה לגלעד".

נועם שליט: "שמחתי על ההיענות הגבוהה של גולשי האינטרנט בארץ ובעולם למבצע. ההזדהות של מאות אלפי הגולשים שהחליפו את תמונתם בתמונתו של גלעד וכותבים לנו בלי סוף, מחממת את ליבנו. המשפחה מודה ליוזמי הפרויקט על הירתמותם לציון יום השנתיים לחטיפתו של גלעד".

חברת arc  אינטראקטיב יזמה מהלך ייחודי, בשיתופו ובתמיכתו של נועם שליט, אביו של החייל החטוף גלעד שליט,  המבוסס על שיתוף פעולה של גולשי האינטרנט ושל הרשתות החברתיות, במסגרתו יחליפו הגולשים את תמונותיהם ברשתות החברתיות ובאתרים המובילים, בתמונתו של גלעד שליט. המהלך מתוכנן להיום, שנתיים לחטיפתו של גלעד שליט ובמסגרתו הוקם אתר מיוחד www.giladshalit.co.il .

המהלך, שנועד לייצר באז בין גולשי האינטרנט ברשתות החברתיות – בארץ ובעיקר ברחבי העולם – יעלה עם כיתובים במספר שפות.  המהלך, פונה לגולשים בפורומים, ברשתות חברתיות, בבלוגים, במסנג'ר, ב- facebook, ב-ICQ ועוד ומזמין את הגולשים להחליף את תמונתם האישית בתמונות של גלעד שליט,  עם הכיתוב "גם אני מחכה לגלעד".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.