כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדיה שיווק ופרסום

גל אנושי אינטראקטיבי לקראת האולימפיאדה...

1/07/2008

מותג הכביסה Ariel עולה בקמפיין חברתי אינטראקטיבי בינלאומי בכיכובם של ספורטאים בינלאומיים מוכרים, הקוראים לגולשים להעלות סרטונים אישיים המניפים את ידיהם כ"גל"  למען עמותת Right To Play ; במסגרת הקמפיין על כל גל אנושי שיעלה לאתר -  תתרום אריאל 1$ לעמותה

לקראת אולימפיאדת בייג'ינג 2008, יוצא מותג הכביסה  Ariel בקמפיין אינטרנטי אינטראקטיבי חוצה גבולות -  "Ariel Global Wave Of Support".

מטרת הקמפיין הינה ליצור תנועת גל ("wave") ענקית, אשר תתנהל כולה דרך אתר המיועד לשם כך באינטרנט. הקמפיין קורא לגולשים להעלות סרטונים אישיים, אשר בהם הם מצולמים כשהם מבצעים את תנועת הגל, כאשר המותג מתחייב לתרום דולר אמריקני אחד על כל סרטון שיעלה לאתר.

ספורטאים נבחרים ברחבי העולם, כדוגמת רוכב האופניים לאנס ארמסטרונג והכדורגלן האגדי, זינדין זידאן התגייסו בהתנדבות לקמפיין באווירה הספורטיבית והן לשם תמיכה, עידוד ומתן השראה. הספורטאים יעלו את סרטוניהם לאתר, תוך שהם מעודדים את בני מולדתם ומעריציהם ברחבי העולם, לנהוג כמותם ולהגביר את כמות הסרטונים, על מנת להגדיל את התרומה הכלכלית, התמיכה והגאווה הלאומית.

הכסף שייתרם יועבר לעמותת "Right To Play" אשר הינה כלי בינלאומי העושה שימוש בספורט למען התפתחות אישית של ילדים מקהילות הסובלות מרעב, עוני ומלחמה. המטרה היא לעודד את אותם ילדים לבנות מיומנויות אישיות, לשפר את התנאים בהם הם גדלים ולפתח כישרונות ספורטיביים המצויים בהם. עמותה זו נתמכת על ידי ספורטאים אולימפיים ומתמחים שונים ברחבי העולם, המאמינים כי לספורט יש היכולת לשנות חיים. חלק מאותם ספורטאים ייקחו חלק בקמפיין אשר עולה לאוויר בימים אלו.

מותג Ariel הציב לעצמו מטרה, לתמוך ולדרבן את השאיפה למצוינות, מתוך אמונה שלכל אחד מגיעה הזדמנות שווה. המותג תומך בהנחת היסוד של עמותת Right To Play וכאמור, יתרום 1 $ לעמותה על כל סרטון "גל" שיועלה לאתר.

ניתן להעלות סרטונים מכל מצלמת וידאו שהיא: אישית, אינטרנטית ואף מהטלפון הסלולארי. ניתן להצטלם ברקע המזוהה עם המדינה, על מנת להגביר את תחושת הגאווה ולעודד אחרים לעשות כן. כמו כן, ניתן יהיה לתרום כסף ישירות לעמותה באמצעות כניסה לאתר.

• הקמפיין יהיה זמין עד ל – 31 באוגוסט, בתום המשחקים האולימפיים.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.