הכל של עסקים למכירה - תעשיה והזדמנויות עסקיות

אלי שביט - כיצד להציב יעדים כספיים שיבטיחו את ההצלחה?

17/04/2012

אתם בטח מכירים את אלה שיש להם כסף כמו מים או את האנשים שחושבים שכסף הוא מים. ישנם כאלה שחושבים שכסף קונה חברים, בני זוג, מעמד וחוכמה, אבל האמת שלכסף אין אופי ואין לו גם נאמנות.

 

הכנסה כספית גבוהה וקבועה עשויה לסדר חיים נוחים יותר אבל דורשת תעצומות נפש. הכסף לבדו לא מספק אושר, שמחה או משמעות לחיים.

 

הכסף יכול להיות אמצעי להשגת סיפוק אבל גם יכול להיות נייר חסר משמעות וללא ערך. הבחירה איך לעשות כסף ומה לעשות איתו תלויה רק בעצמנו!

 

אם אתם רוצים להקים עסק חדש, לפתוח חנות שתגדיל את ההכנסה שלכם, לבצע שינוי בחיים ממצב של שכיר לבעלים של מיזם פרטי, חשוב שתתכננו לכם את היעדים הכספיים שלכם ותגדירו בדיוק היכן אתם נמצאים כרגע ואיפה תרצו לראות את עצמכם בהמשך הדרך. אם אתם חיים סתם כך כדי לחיות ולא להיות שום דבר אף פעם לא תבטיחו לעצמכם הצלחה ותחיו בריקנות. הבחירה בידכם!

 

כשאתם מציבים מטרה או חולמים על פתיחת עסק ולומדים בקורס סטארט אפ של אלי שביט להקמת מיזם, חנות חדשה או עסק פרטי, חשוב שתבינו כי רמת ההכנסה שלכם תלויה במעשים שלכם ובשאיפות שלכם. 

 

כמות הכסף שתרוויחו דומה לפירות שעל העץ, דומה לכמות חול הים, לאוויר שמסביבכם, לזהב וליהלומים, לנפט ולשאר אוצרות הטבע שמקיפים אותנו. העושר נמצא מתחת לאף שלנו, מסביב, בשפע. ורק אתם תקבעו כמה תרצו לקחת לעצמכם מהעושר האינסופי שמסביבנו.

 

חשוב לציין שכל העושר שמסביב תלוי במה שתעשו ובבחירות שתבצעו ובעיקר בזרעים שתזרעו ובבוא היום תקצרו. אם זה יהיה אוסף של קוצים או שק של זהב ויהלומים זה רק תלוי בכם – בבחירות שתבצעו, במעשים שתקדמו ובמחויבות שלכם להצלחה של העסק שלכם.

 

אם היום אתם שכירים ומרוויחים משכורת ממוצעת או שאתם עצמאיים ומגיעים להכנסה חודשית/שנתית כזו או אחרת אני ממליץ לכם להגדיר יעדים, לכתוב במחברת או במחשב שלכם מה תרצו להשיג. כמה כסף אתם רוצים להרוויח ומה באמת אתם רוצים. תכתבו, תתכוונו, תתחייבו, תשאפו, תעבדו, תעשו, תקדמו, תייצרו – תצליחו!

 

ועוד טיפ חשוב – אל תתפתו לעצות אחיתופל של אלה שמחשיבים את עצמם חברים שלכם או יועצים שלכם, אל תיכנעו לאמונות ולדעות שליליות על חוסר הצלחה. אל תאמינו בכישלון, היאחזו בהצלחה. אל תפחדו, היו אמיצים!

רוצים לשמוע יותר. הצטרפו לקורס סטארט אפ של אלי שביט ולעולם אל תטילו ספק ביכולות שלכם להצליח!

 

הכותב הוא אלי שביט - מייסד קורס סטארט אפ למטרת פתיחת עסק עצמאי ללא הון התחלתי.