כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
תחבורה, תיירות

רשת UTRAVEL חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם רשת Travelsavers העולמית

4/07/2008

היא  תהיה נציגתה הבלעדית בישראל, תוך הענקת הטבות משמעותיות למשרדי הרשת.  מהלך זה יקנה יתרון תחרותי מובהק בעידן עמלת האפס

רשת UTRAVEL הינה רשת הכוללת כ- 65 סוכנויות נסיעות מרחבי הארץ. כרשת בה חברים משרדי נסיעות ותיירות, UTRAVEL פועלת להשגת הסכמים מועדפים עם הספקים בענף. כמו כן היא פועלת לייצור כלים טכנולוגיים, תקשורתיים, ניהוליים ושיווקיים, לרווחת כל בעלי העניין ברשת וכן בשיפור והתמקצעות המשרדים החברים בה.

הרשת האמריקאית, Travelsavers, מאגדת תחתיה 3200 סוכנויות נסיעות מכל רחבי העולם. לרשת מחזור עסקי של 18 מיליארד דולר בשנה.

ההסכם שנחתם בין רשת UTRAVEL לבין הרשת האמריקאית, Travelsavers לפני כחודשיים הינו הסכם  אסטרטגי לטווח ארוך. במסגרתו תזכה רשת UTRAVEL לגישה לכל מאגרי המידע של הרשת, לשימוש בתוכנות התיירות וההזמנות, לקדימות בכל הנוגע להזמנת מוצרי הדגל של Travelsavers וכן למאגר ההסכמים הבלעדיים של הרשת עם עשרות אלפי בתי מלון בעולם כולו.

מעבר להצטרפות כחברים וכנציגים בלעדיים בישראל, השותפות החדשה מאפשרת למשרדים ב - UTRAVEL, גם הצטרפות לפורום הניהול התיירותי הבינלאומי. פורום זה נחשב למועדון העסקים היוקרתי והמוביל בצפון אמריקה. במסגרתו, נחשפים המנהלים לאופציות עסקיות חדשות, נוצרים שיתופי פעולה חוצי גבולות, ובעיקר מתאפשר למשרדים ישראליים החברים ברשת UTRAVEL, לקחת חלק במכרזים בינלאומיים לאספקת שירותי תיירות ונסיעות.

בין השירותים שאליהן תינתן גישה למשרדי רשת UTRAVEL, בולט שירות 7/24/365. שירות זה מעניק לכל נוסע עסקי, אפשרות לקבלת שירותים דחופים מקווי הסיוע המיוחדים שהרשת מפעילה והמרושתים בעולם כולו.

בני מילרד מנכ"ל UTRAVEL אמר לאחר טקס החתימה כי: "אני רואה בשותפות זו מנוף משמעותי לצמיחה העסקית של UTRAVEL ושל המשרדים החברים בה. לאור השינויים המתרחשים בענף הנסיעות בישראל ובעיקר עמלת האפס שעלולה לפגוע קשות במשרדי הנסיעות, אנו אחראים לוודא כי למשרדים החברים בUTRAVEL יהיה פתרון יעיל, זמין ובר קיימא".

נשיאTravelsavers העולמי Rick Mazza, הוזמן על ידי UTRAVEL להגיע לביקור בישראל ולהרצות בפני ראשי הענף והרשת, בנושא ההתמודדות עם עמלת האפס –תהליך אשר כבר התרחש בארה"ב לפני מספר שנים. זאת לאור העובדה שהתמודד בהצלחה רבה עם שינוי זה ואף הצליח ליצור כלים יעילים לצמיחה.

הסכם זה מהווה מענה הולם למגמת הגלובליזציה, אשר היא נחלתם של ענפים מתקדמים רבים בכלכלה העולמית. כעת היא חדרה גם לענף הנסיעות בישראל, באמצעות רשת UTRAVEL.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.