כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
תקשורת

סקר של חברת סנסקום בנושא הוצאות הטלפון הנייד בארגונים מצא כי: ההוצאה הממוצעת על טלפון נייד של עובד עומדת על 168 שקלים לחודש

1/07/2008

מסקר שערכה חברת סנסקום, העוסקת בניהול פרויקטים ובקרת עלויות תקשורת, בנושא הוצאות על שימוש בטלפון נייד ע"י עובדים בארגון, נמצא כי: כ-35% מהעובדים במגזר העסקי מחזיקים  בטלפון נייד שקיבלו מהארגון. באשר להרגלי הצריכה נמצא כי ההוצאה הממוצעת על טלפון נייד של עובד בארגון  עומדת על  כ-168 ש"ח לחודש. בנוסף נמצא כי עובד משוחח בממוצע כ-413 דקות חודשיות בטלפון הנייד.

הסקר שנערך על ידי יועצי התקשורת בחברת סנסקום, בדק ומדד אלפי מנויים בעשרות ארגונים בישראל ממגזרים שונים, המחזיקים בטלפונים סלולריים הניתנים להם על ידי הארגון.

חברת סנסקום פועלת בתחום ניהול הוצאות תקשורת (TEM)  למעלה מ-20 שנה ומספקת ללקוחותיה מתודולוגיה מובנת ואמצעים ממוחשבים המאפשרים בקרה מקצועית על החיובים החודשיים של ספקי התקשורת השונים, בדיקת אלטרנטיבות ובדיקת ניצול נכון ויעיל של המשאבים הקיימים והימנעות מבזבוז מיותר.

אודות סנסקום

סנסקום הנה חברת ייעוץ וניהול פרויקטים, המתמחה במתן פתרונות וליווי תהליכים בתחומי התקשורת ומוקדי קשרי לקוחות. החברה הוקמה בשנת 1997 ומונה למעלה מ- 50 עובדים. צוות סנסקום הינו בינתחומי וכולל מומחים  בעלי ידע תיאורטי וניסיון פרקטי בתחומים כגון: תעשיה וניהול - ארגון ותהליכים, אנשי שירות, יועצים ארגוניים, תקשורת, מערכות מידע, תשתיות - סביבת עבודה פיזית ועוד. יועצי החברה משלבים ידע עדכני, חדשנות וראייה מערכתית יחד עם תפיסת שירות ממוקדת לקוח. על לקוחותיה של החברה נמנים ארגונים מהגדולים והחשובים במשק הישראלי על מגזריו. ייחודה של סנסקום בראייה המקיפה, של אינטגרציה ואיזון נכון בין השקעה בטכנולוגיה לבין השקעה במרכיבים האסטרטגיים, ארגוניים/תפעוליים והאנושיים, את סוד ההצלחה.

החברה ערוכה לספק פתרון מושלם ללקוח, משלב גיבוש תפיסה עסקית ואסטרטגית למערכות תקשורת ומוקדי קשרי לקוחות, בניית מודלים כלכליים לבחינת כדאיות השקעה במערכות תומכות, הבניית הפתרון המתאים ובחירתו בהתאם לצרכי הארגון, יישום ומימוש הפתרון – עד להטמעתו המלאה.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.