כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
חדשות אנרגיה ואיכות הסביבה

חברת "סולארפאוור" ממשיכה להוביל את המהפיכה הסולארית

6/07/2008

לראשונה בישראל מציעה "סולארפאוור" לציבור הרחב חבילת מימון של עד 100% לרכישת מערכות סולאריות ביתיות (בגודל של עד 3 קילו- וואט)

אלון תמרי, מנכ"ל "סולארפאוור":" 'סולארפאוור' ערוכה לספק כל דרישה של הלקוח בנושא, וחבילת המימון מהווה חלק בלתי נפרד משירותה המלא ללקוח."

חברת "סולארפאוור" מתכננת, משווקת ומבצעת מערכות אנרגיה סולאריות פוטו-וולטאיות. החברה התקינה את מספר המערכות הביתיות הרב ביותר בישראל ובחו"ל, וידועה כמובילה בתחום ובעלת הניסיון הרב ביותר בישראל. בין המערכות הסולאריות של "סולארפאוור" ניתן למצוא הן מערכות ביתיות והן מערכות מסחריות.

בעקבות המהפכה הסביבתית בתחום החשמל בישראל, אשר החלה לפני כחודש עקב התקנות החדשות שאישרה רשות החשמל לעידוד התקנת מערכות אנרגיה סולאריות ביתיות, יוכל הציבור הרחב לרכוש מערכות "סולארפאוור" באמצעות חבילת מימון, אשר תינתן ע"י בנק הפועלים ללקוחות כל הבנקים.

חבילת המימון המוצעת תכסה עד 100% מגובה התשלום בליווי ריבית אטרקטיבית במיוחד, בפריסת התשלומים עד 10 שנים.

בתשלום מקדמה של כ-20% יוכל הלקוח ליהנות מהחזר חודשי בגובה הזהה לתשלום אשר יקבל מחברת החשמל עבור חשמל המיוצר באנרגיה חלופית- כך שבסופו של דבר השקעה זו תחזיר עצמה במלואה, וזאת תוך התחשבות ביכולת ההחזר הכספי של הלקוח.

רקע:

ביום 1.7.08 נכנסו לתוקף תקנות חדשות של רשות החשמל, לפיהן אזרח המעוניין להתקין מערכת סולארית על גג ביתו לצורך אספקת חשמל, ייהנה משימוש במנגנון תעריף מיוחד של המדינה, אשר מהותו החזר של 2.01 ש"ח עבור כל קילו-וואט לשעה (קוט"ש) מיוצר, ובדרך זו יחזיר את ההשקעה בתוך כ-7-10 שנים.

עד היום תעריף צריכת החשמל, באמצעות תשתיות החשמל הקיימות, עמד על תשלום מצד הלקוח לחברת החשמל של 45 אג'  עבור צריכת 1 קוט"ש חשמל. באישור התקנות החדשות מצטרפת ישראל למדינות רבות ברחבי העולם (כדוגמת גרמניה, ארה"ב, יפן, איטליה, ספרד ועוד) ,אשר משלמות לצרכן עבור החשמל המיוצר ומעודדות מזה שנים את תושביהן להשתמש בשיטה הסולארית ליצור חשמל נקי בשיטות תמריץ שונות.

לדברי אלון תמרי, מנכ"ל חברת "סולארפאוור", המובילה בישראל בהתקנת מערכות סולאריות: "חבילת המימון שאנו מציעים נוצרה כתוצאה מהביקוש הרב בו הוצפנו לאחרונה, ומספקת מענה לכל אותם האנשים, אשר בעקבות התקנות החדשות שאושרו, מעוניינים להתקין מערכת סולארית וליהנות מייצור חשמל נקי, אך המגבלה הכספית היא שעוצרת אותם. בנק הפועלים, הרואה אף הוא בתחום זה חשיבות ערכית, התגייס לנושא ומאפשר ללקוחות כל הבנקים ליהנות מחבילת המימון. חשוב להדגיש כי התקנת מערכות מסוג זה הינה פשוטה במיוחד ומכילה 2 יתרונות עיקריים: יתרון סביבתי ויתרון כלכלי."

צילום: סולארפאוור

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.